İNTERNETTEN PARA KAZANMAK ARTIK ÇOK KOLAY!

İnternetiniz varsa para kazanmak artık çok kolay. Reklammatik e üye olun. Reklamları izleyip para kazanın. 50.000 puana ulaşın 50 ytl hesabınıza geçsin. Nasıl mı?

Öncelikle aşağıdaki linki tıklayın üye olun. 


Reklammatik'e üye ol. Sen de kazan!


Buradan üye olabilirsin.

reklammatik sayfası açılacak. Üye olmak ücretsiz. Bilgilerini doğru olarak vermelisin. Çünkü sonunda paran bu bilgilere göre gönderiliyor. 15 yaşını doldurmak şart. * ile işaretlenmiş alanlar zorunlu alanlardır. Doldurmak şart.Üyelik sözleşmesini kabul ettiğine dair kutuyu tıklıyorsun ve kaydediyorsun. mailine reklammatikten bir mail geliyor onu açıp tekrar linke tıklıyorsun. cep nurmaralarını kaydediyorsun. cep telefonuna reklammatikten aktivasyon kodu geliyor. bu kodu ekrana giriyorsun. hesabın açılmış demektir.
 
Bundan sonra hesabınla ilgili bilgilerini düzenleyebilirsin. Bunlardan da puan alıyorsun. Profil bilgilerini giriyorsun. Tc kimlik numaranı girmen gerekiyor. Buna göre ödemeni alcaksın. Tc kimlik numaranı banka hesap bilgilerini yanlış girersen başkasının hesabına paralar geçebilir. Bunun Sorumluluğu sana ait. Reklammatik yanlış ödemeden sorumlu değil.
Profil bilgilerinde şunlar var:
Kişisel bilgiler
İletişim bilgileri
Eğitim bilgileri
İş bilgileri
İlgi Alanları (İlgi alanlarına hepsini gir)
Profil resmi (Profil resmini girmek zorunda değilsin.Çizgi film kahramanları girenler de var.Ancak jpeg formatında olmak zorunda ve büyük olmamalı. Ben girmiyorum.)
 
Her bölümü girdiğinde güvenlik kodunu yan tarafa yazıp kaydet demelisin. Profil bilgilerinin altında doğru kaydettiğinde bilgi veriyor. (Teşekkürler.Bigileriniz başarı ile kaydedildi, güncellendi)
 
Profil bilgilerinden 2500 puan alıyorsun
 
Sıra geldi Tercihlerim e
 

İnternet kullanım tercihlerinizi tamamlayarak, bu konu ile ilgili tanıtım mesajları alabilir, size özel indirim ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
Bu bölümü güncelleyip 600 puan kazanabilirsiniz.

Sadece interneti doldurduğunuzda 600 puan kazanıyorsunuz. Tecihlerimde bulunanların hepsini kaydettiğinizde 3350 puan kazanıyorsunuz.
 
Tercihlerim de bulunanlar:
 
İnternet
Alışveriş
Teknoloji
Otomobil
Seyahat
Ev
Kişisel
 
Tercihlerini belirtirken çok fazla ürünü tercih et. Uçakla seyahate evet yılda 1 yada daha fazla şirket isimleri daha fazla gibi.
Ona göre daha fazla reklam alırsın. 
 

Puan Bilgileriniz
Reklam İzleme : 212 Puan


Anket Doldurma : 0 Puan


Değerlendirme : 20 Puan


Davet : 500 Puan


Banner/Link : 0 Puan


Alt Üye Reklam İzleme: 0 Puan


Profil Güncelleme: 2500 Puan


Tercihlerim Güncelleme: 3350 Puan


SMS Aktivasyon: 5000 Puan


Kampanyalardan Kazandığınız: 0 Puan


Toplam Puanınız : 11582 Puan


Ödenen Puanınız : 0 Puan


Kalan Puanınız : 11582 Puan 

Puanlarınızın TL karşılığı
Toplam Kazancınız : 11.58 TL
Ödenen Kazancınız : Henüz yok
Kalan Kazancınız : 11.58 TL


 Puan bilgilerinde yukarıdaki bilgilere ulaşıyorsun. 50.000 puana ulaştığında 50 ytl hesabına gönderiliyor. Benim gönderdiğim reklammatik linkine tıklayarak üye olursan yukarıda görebildiğin gibi DAVET 500 puan ekleniyor. Direk internetten reklammatik sitesinden  üye olanlar davet puanı alamıyorlar. Yukarıda da görüldüğü gibi  sms aktivasyon kodunu cep telefonundan buraya girdiğinde de 5000 puan kazanmış oluyorsun. Reklamları izlemek ve reklam hakkında değerlendirme yapmaktan da puan alıyorsun.
 Sıra geldi reklam izlemeye
 
Size uygun reklamlara girdiğinizde her reklamın yanında parlayan bir yıldız ve altında sayı var. Bu sayı reklamı kaç kere izleyebileceğinizi gösteriyor. Ancak her gün 1 kere izleyebilirsin. 20 sayısı varsa 20 gün bu reklamları izliyorsun. ve her seferinde puan kazanıyorsun. Reklamı izledikten sonra sonunda size reklamla ilgili basit sorular soruyor. Yanlış cevap verdiğinde korkma. Reklamı tekrar izleyip soruyu yanıtlayabilirsin. Reklamla ilgili değerlendirmeler bir kere yapılabiliyor. 
Değerlendir me sonunda
 

Değerlendir

Kampanyanın reklam filmini değerlendirerek 5 NakitPuan kazanmışsınız.
 
ibaresi yer alıyor.
 
Reklamı bir kere izledikten sonra ikinci günü de izlediğinizde (günü bitene kadar) hep aynı sorular soruluyor. Yani bir kere izlemek yeterli oluyor. Yine de soruyu göstermesi için reklamı oynatman gerekiyor. Tabi hızlıca sonuna getirebilirsin. Soru çıkar cevaplar geçersin.
 
Hadi kolay gelsin...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !